Soutěž o Dárkový poukaz na sk.B
se slevou 50/25/10 % - pravidla a přehledy

        

Zde najdete přehled průběžných výsledků
znalostní soutěže PRO ZNALCE BRNA, která probíhá na facebookových stránkách.

V nepravidelných intervalech (cca 1x týdně) vždy zobrazíme fotku se soutěžní otázkou, která se týká různých míst v Brně.

Fotka bude nejprve "rozostřená", pokud nikdo neuhodne, bude postupně zaostřována až nakonec bude v plném rozlišení. Počet bodů bude nejvyšší (max. 100 bodů) při rozostřené fotce, naopak menší při plně zaostřené fotce, např. 10 bodů. Některé fotky nemusí být rozostřené, potom se počet bodů bude odvíjet od rychlosti a přesnosti odpovědi.

Soutěž může mít až 3 výherce. První, kdo napíše správnou odpověď, získá určitý počet bodů. Soutěž končí, jakmile někdo jako první nasbírá aspoň 1000 bodů. Získá tím od nás dárkový poukaz na sk.B se slevou 50%.
Druhý v pořadí získá poukaz se slevou 25% a třetí v pořadí poukaz se slevou 10%. Na druhé a třetí pořadí musí být nasbíráno aspoň 500 bodů. Přehled bodů a jejich držitelů bude veden na této stránce v tabulce. Vítěz může dárkový poukaz použít pro sebe nebo věnovat jiné osobě. Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců od předání.

Prohlášení: soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.


Autoškola REAL, Brno

Uhodl(a) dne získal(a) bodů má celkem bodů správná odpověď
Zuzana Macháčková 16.03.2020 100 100 nám.Míru, kostel sv.Augustina
Zuzana Macháčková 25.03.2020 25 125 Plastika Lovec sobů, ul.Pisárecká u Anthroposu.
Dalibor Haris 03.04.2020 25 25 Ul.Veveří, Ústavní soud.
 

Připomínky a názory můžete zaslat na soutez@autoskola-real.cz, děkujeme!
 

 

(c)2020, Autoškola REAL, Brno